PROCEDŪRA SU SOJA (SOYSOY)

Intensyvi odą stangrinanti, atstatanti ir glotninanti procedūra su soja (be GMO)
Veido procedūra Nr. 12

Nurodymai ir funkcijos

Netolygiai odai, kuriai trūksta tonuso, elastingumo ir stiprumo. Isoflavonų (augaliniai sojų estrogenai) ir hialurono rūgšties poveikio dėka procedūra padeda stimuliuoti kolageno ir elastino pluošto sintezę: sustiprina, padaro gilesniuosius odos audinio sluoksnius elastingesnius ir kompaktiškesnius.

Kur naudoti

Veidui, kaklui ir décolleté sričiai

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Soft Milk“ (Sensydra)

„Exfolight“ (Silver)

„Soft Lotion“ (Sensydra)

3 minutės

 

 

„Soft Milk“ (Sensydra)

„SoySoy Powder“

„SoySoy Jelly

„Eau Thermale“

7 minutės

 

 

 

„Jaluronia“

5 minutės

 

 

 

„SoySoy Oil“

„Soft Lotion“ (Sensydra)

15 minučių

 

 

  

„Yogurt“ (Lulur)

„Mix ACE“

„SoySoy Powder“

15 minučių

 

 

„SoySoy Hydro-Touch“

3 minutės

 

Visas laikas:

50 minučių

1. Nuvalymas ir paruošimas

Pradėkite nuo „Parengtinės procedūros veidui“ naudodami pienelį „Soft Milk“ ir „Exfolight“ pilingui. Purkšdami drėkinkite 5 minutes. Nuvalykite likučius dvejomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu. Tonizuokite su losjonu „Soft Lotion“.

 

2. Pilingas ir „priklijavimo“ efektas (Gomming)

Į dubenį, įdėkite vieną nulygintą šaukštą pienelio  „Soft Milk“,  pusę nulyginto šaukšto „SoySoy Powder“ ir vieną  gausų šaukštą  „SoySoy Jelly“, maišykite kol gausite mišinį. Tepkite ant veido, kaklo ir décolleté srities, švelniais prisilietimais darykite švelnų šveičiamąjį masažą. Pradėkite daryti „priklijamuosius“ judesius, sudrėkindami (jei reikia) pirštus su terminiu vandeniu „Eau Thermale“  tam, kad padidėtų „priklijavimo“ efektas.

Galų gale, kruopščiai nuvalykite su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu, ir po to užpukškite „Eau Thermale“.

 

3. Gilusis drėkinimas su hialurono rūgštimi

Užtepkite ant veido, kaklo ir décolleté srities kelis lašelius „Jaluronia“, švelniai masažuokite iki kol visiškai įsigers.

 

4. Trijų fazių „SoySoy“ masažas

Darykite 3 fazių veido masažą su aliejumi „SoySoy Oil“:

1) ATPALAIDUOJANTĮ, su pirštais darykite spaudžiamuosius judesius, kad atsipalaiduotų susitraukę raumenys ir nervai; 2) SAUSINANTĮ, darykite judesius, kurie padėtų pašalinti medžiagų apykaitos atliekas; 3) ATNAUJINANTĮ, darykite  judesius, stimuliuojančius naturalią kolageno ir elastino gamybą. Galiausiai, jeigu reikia, nuvalykite visus aliejaus likučius su losjonu „Soft Lotion“.

 

5. Šuteklis

Paruoškite šuteklį naudodami nulygintą šaukštą „Yogurt“,vieną nepilną šaukštą „Mix ACE“ ir vieną nulygintą šaukštą „SoySoy Powder“, užtepkite ant veido, kaklo ir décolleté srities. Palikite 15 minučių.

 

6. Pabaigai

Kruopščiai nuvalykite, nusausinkite ir tonizuokite su losjonu „Soft Lotion“ ir užtepkite kaip kaukę „SoySoy Hydro-Touch“.

 

Patartinas procedūros dažnis: 2 procedūros per savaitę vieną mėnesį (du kartus per metus).


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale