PROCEDŪRA SU KOLAGENU (MATRICOL) PRIEŠ RAUKŠLES

Odos elastingumui ir stangrumui
Veido procedūra Nr. 6

Nurodymai ir funkcijos

 

Ypač drėkinanti, elastingumą ir mineralų balansą suteikianti procedūra odai su raukšlėmis, kuriai virš 30 metų.  Jūrinis kolagenas (didelis Matricol kiekis), suteikia iškart matomą poveikį: oda tampa lygesnė, stangresnė, tolygaus atspalvio ir glotni, o raukšlės tampa mažiau pastebimos.

Kur naudoti

Veidui, kaklui ir décolleté sričiai

Kam tinka

Vyrams ir moterims

Pasirinktas valiklis

„Exfolight“ (Silver)

„Soft Lotion“ (Sensydra)

10 minučių

 

  

„Elastin“ ampulė

„Collagen ampulė

„Duo System“ (Silver)

20 minučių

 

„Dynamizing Lotion“

„Matricol“ (Black Mask)

EV B3, B5

HE 1, 5

25 minutės

 

  

 

„Eyes Perfection“ (Golden)

„Avantime“ (Golden)

3 minutės

 

Visas laikas:

58 minutės

1. Nuvalymas ir paruošimas

Pradėkite nuo „Parengtinės procedūros veidui“ naudodami pasirinktą veido valiklį, atitinkantį kliento odos tipą, ir tada naudokite „Exfolight“ pilingui. Purkšdami drėkinkite 5 minutes.

Nuvalykite likučius dvejomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu. Tonizuokite su losjonu „Soft Lotion“.

 

2. Odos atstatymas ir stimuliavimas

Sumaišykite serumų „Elastin“ ir  „Collagen“ ampules ir užtepkite ant veido, kaklo ir décolleté srities. Masažuokite tol, kol pilnai įsigers į odą. Tada darykite aktyvinantį masažą su kremu-kauke „Duo System“,  taipogi pamasažuodami ir sritį aplink akis.

 

3. Drėkinimas kauke

Sudrėkinkite veidą losjonu „Dynamizing Lotion“ ir dėkite „Matricol“ kaukę, palikdami kaukės matricos audinį išorėje.  Kad prasidėtų kaukės poveikis, drėkinkite ją losjonu „Dynamizing Lotion“  iki kol ji taps permatoma ir gelinės konsistencijos. Palikite veikti 20 minučių ir tada nuimkite.

„Matricol“ kaukė gali būti pakeista „Black Mask“ procedūra, sumaišyta su eteriniais aliejais EV B3-B5 ir augaliniais aliejais HE 1-5. Dėkite šį kompresą ant veido, kaklo ir décolleté srities, naudodami didelį teptuką; palikite veikti  15/20 minučių. Nuvalykite su drėgnomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis.

  

4. Pabaigai

Tonizuokite su losjonu „Soft Lotion“, užtepkite kremo „Eyes Perfection“ aplink akis ir kremo „Avantime“ ant likusios veido dalies.

 

 

Patartinas procedūros dažnis: vieną kartą per savaitę 10 savaičių (du kartus į metus)


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale