ODĄ SKAIDRINANTI PROCEDŪRA SU GLIKOLIO RŪGŠTIMI

Atnaujina, švelnina, skaistina ir “paruošia” odą kitoms procedūroms
Veido procedūra Nr. 15

Nurodymai ir funkcijos

Nušveičianti, drėkinanti ir skaistinanti procedūra visų tipų odai, ypač nešvariai, išsausėjusiai, blogai kvėpuojančiai, storai, keratinizuotai odai su spuogais (taip pat su dischromija ir hyperchromija). Procedūra paruošia odą betkuriai kitai specifinei procedūrai (ypač odą valančiai  „Dermo-purifying“, prieš raukšles  „Anti-wrinkle“, senėjimo procesus stabdančiai „Anti-aging“, procedūrai „Rigenera“).

Kur naudoti

Veidui, kaklui ir décolleté sričiai

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

 

2 in1 Milk & Lotion“ (Re-White)

„Remedy Exfolight“ (Re-White)

„Pre-Glycol“ 

10 minučių

 

 

 

 

 

„Glycol Gel“ 

„Hydro-Gel“ 

Nuo 3 iki daugiausiai 14 minučių

 

 

 

 

 

 

„Vitaminic Mask“ ir ampulė „ACE“

arba

„Professional“ (Re-White)

20  minučių

 

 

„Face Cream“ (GLA)

arba

„Remedy Cream“ (Re-White)

8 minutės

 

Visas laikas:

40-55 minučių

1. Nuvalymas ir paruošimas

- STORAI, NEŠVARIAI, IŠSAUSĖJUSIAI, BLOGAI KVĖPUOJANČIAI ODAI: užtepkite losjoną-pienelį „2 in 1 Milk & Lotion Re-White“ ir švelniai masažuokite. Paskui kruopščiai ir visiškai nuvalykite likučius su sudrėkintomis kilpuomis medvilninėmis pirštinėmis arba šlapia medvilnine servetėle.

- LABAI KERATINIZUOTAI ODAI SU SPUOGAIS: užtepkite losjoną-pienelį „2 in 1 Milk & Lotion Re-White“, paskui pilingą „Remedy Exfolight Re-White“, palikite veikti kelias minutes ir tada nuvalykite nemasažuodami su sudrėkintomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis. Sudrėkinkite medvilnines pagalvėles „Pre-Glycol“ ir užtepkite ant veido. Palaukite kol oda taps visiškai sausa prieš darant kitą procedūros žingsnį.

 

2. Glikolio rūgšties naudojimas

Užtepkite „Glycol Gel“ naudodami sausą teptuką; pradėkite nuo vietų, kuriose oda yra stipresnė ir mažiau jautri. Šio procedūros žingsnio laikas turi būti didinamas progresyviai ir priklauso nuo kliento odos tipo: pirmą kartą pradėkite nuo 3/4 minučių (net ir mažiau jei oda yra labai jautri), ilginkite laiką iki ne daugiau nei 12/14 minučių ( esant blogai kvėpuojančiai ir storai odai) atliekant paskutines procedūras.

Kada baigiasi veikimo laikas, pasiruoškite švarų ir sausą teptuką ir ištepkite visą veidą „Hydro-Gel“, pradedant nuo vietų, kurios pirmosios paraudo.

Pašalinkite likučius su sudrėkintomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis.

 

3. Šveičiamoji kaukė arba atstatanti kaukė prieš spuogus

- STORAI, NEŠVARIAI, IŠSAUSĖJUSIAI, BLOGAI KVĖPUOJANČIAI ODAI: užtepkite vitaminų kaukę „Vitaminic Mask“.

- LABAI KERATINIZUOTAI ODAI SU SPUOGAIS: uždėkite kaukę/pleistrą „Re-White Professional mask-patch“ ant veido ir palikite 20 minučių. Nuimkite kaukę-pleistą ir įmasažuokite produkto likutį į odą aktyvinančiais judesiais (glostantys tapšnojimai).

 

4. Pabaigai

Tonizuokite losjonu „Soft Lotion“ ir užtepkite kremo „GLA Face Cream“ arba, jeigu oda yra labai keranitizuota ir su spuogais, užtepkite kremo „Remedy Cream Re-White“. Po procedūros yra patartina palaukti bent 24 valandas prieš būnant UV spinduliuose (degintis saulėje arba soliariume).

 

Patartinas procedūros dažnis: vieną kartą per savaitę daugiausiai 10 savaičių.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale