GLA SoS (1)

SOS procedūra odos “kritinėms” situacijoms
Antioksiduojanti ir atkurianti priemonė
Veido procedūra Nr. 14/1

Nurodymai ir funkcijos

Procedūrų serija iš  6 seansų, ideali labai sausai ir plonai odai, linkusiai į uždegimus, paraudimus  ir pleiskanas (odos fototipai, 1 ir 2) nuo įvairių išorinių faktorių (šaltis, karštis, užterštumas) arba vidinių faktorių (stresas, įtemptas  gyvenimo būdas). Taipogi labai gerai tinka paruošti odą  stresinėms situacijoms,  prieš pradedant specialių procedūrų ciklą.

Kur naudoti

Veidui, kaklui ir décolleté sričiai

Kam tinka

Vyrams ir moterims (visoms amžiaus grupėms)

 

 

 

„Exfolight“ (Silver)

„Milk&Lotion“ (GLA)

Face Cream“ (GLA) 

„1 SoS Calming (GLA) ampulė 

„Softening Mask“

40 minučių

 

 

 

 

 

 

 

 

„Milk&Lotion“ (GLA)

Face Cream“ (GLA)

„1 SoS Calming“ (GLA) ampulė

„2 SoS Hydrating“ (GLA) ampulė

40 minučių

 

 

 

 

 

„Milk&Lotion“ (GLA)

Face Cream“ (GLA)

„2 SoS Hydrating“ ampulė

„Softening Mask“

40 minučių

Seansas nr. 1 - tikslas: porų valymas ir sutraukimas

1. Pirmiausiai, nuvalykite odą valikliu „GLA Milk&Lotion“; nuvalykite veidą, kaklą ir décolleté sritį, tačiau paskui nenuplaukite, o nušluostykite likučius popierine servetėle.

Tik pirmo seanso metu naudokite pilingą „Exfolight“ (be mechaniškų judesių) veido odos šveitimui, palikite jį veikti 7 minutes, ir odos  nenupurkškite, kad tai nesukeltų odos paraudimų. Nuvalykite visus likučius kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu.

2. Uždėkite kaukę, sumaišydami 15 ml kremo „GLA Face Cream“ ir vieną ampulę „GLA 1 SoS Calming“. Palikite 12 minučių ir tada nuvalykite likučius kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu.

3. Užtepkite kaukę „Softening Mask“ (20 ml) ir masažuokite maždaug 10 minučių veidą, kaklą ir décolleté sritį veido tonizavimo judesiais tam, kad suaktyvėtų veido raumenys, daugiau skirkite dėmesio veido kontūrams, stenkitės vengti jautrių ir sudirgusių, paraudusių vietų. Palikite veikti 5 minutėms.

4. Pabaikite užtepdami kremo „GLA Face Cream“ (3 ml).

 

Seansas nr. 2 - tikslas: porų valymas, sutraukimas ir drėkinimas

1Pradėkite nuo paruošiamojo valymo, kaip seanse nr1.

2. Užtepkite kaukę, sumaišę 15 ml kremo „GLA Face Cream“ ir 1 ampulę  „GLA 1 SoS Calming“. Palikite veikti  12 minučių; nuvalykite kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu.

3. Užtepkite kaukę, sumaišę 15 ml kremo „GLA Face Cream“ ir vieną ampulę „GLA 2 SoS Hydrating“ ir masažuokite maždaug 10 minučių veidą, kaklą ir décolleté sritį veidą tonizuojančiais judesiais, kad suaktyvėtų veido raumenys, daugiau dėmesio skiriant veido kontūrams, venkite delikačių ir lengvai sudirgstančių – paraudonuojančių vietų. Palikite 5 minutėms.

4. Pabaigai užtepkite kremo „GLA Face Cream“ (3 ml).

 

Seansas nr. 3 - tikslas: drėkinti ir maitinti

1. Pradėkite nuo paruošiamojo valymo, kaip seanse nr1.

2. Užtepkite kaukę, sumaišę 15 ml kremo  „GLA Face Cream“ ir vieną ampulę „GLA 2 SoS Hydrating“. Palikite veikti 12 minučių; nuvalykite kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu.

3. Užtepkite kaukę, sumaišę 15 ml kremo „GLA Face Cream“ ir kaukę „Softening Mask“, tada masažuokite apie 10 minučių veidą, kaukę ir décolleté sritį  veidą tonizuojančiais judesiais, kad suaktyvėtų veido raumenys, daugiau dėmesio skiriant veido kontūrams, venkite delikačių ir lengvai sudirgstančių – paraudonuojančių vietų. Palikite 5 minutėms.

4. Pabaigai užtepkite kremo „GLA Face Cream“ (3 ml).


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale