BALINANTI PROCEDŪRA (RE-WHITE)

Skaidrinanti ir šviesinanti procedūra odai su dischromija
Veido procedūra Nr. 5

Nurodymai ir funkcijos

Inovatyvi procedūra prieš odos dischromiją ir odos dėmes (hyperchromija), kurioje naudojami visiškai naturalios kompleksinės ir veikliosios medžiagos, kurios: sureguliuoja pigmento gamybą viršutiniame raginiame sluoksnyje, sureguliuoja tirozinazės veikimą, taipogi sumažina melanino gamybą, suteikia intensyvų antioksiduojantį ir senėjimą stabdantį efektą.

Kur naudoti

Veidui, kaklui, décolleté sričiai ir rankoms

Kam tinka

Vyrams ir moterims

„2 in 1 Milk & Lotion“ (Re-White)

„Remedy Exfolight“ (Re-White)

„Eau Thermale“

10 minučių

 

 

 

 

 

 

„Professional“ (Re-White)

20 minučių

 

 

 

  

„Baume“ (Re-White)

Remedy“ (Re-White)

10 minučių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visas laikas:

40 minučių 

1. Nuvalymas ir paruošimas (visoms odos sritims, kuriose bus atliekama procedūra)

a. Ant visų procedūrai skirtų vietų ( kaklui, veidui, décolleté sričiai ir rankoms) užtepkite pienelį-losjoną „2 in 1 Milk & Lotion“ darydami švelnų masažą: ir tada visiškai nuvalykite su sudrėkintomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis  arba drėgna medvilnine servetėle.

b. Užtepkite  šveitiklį „Remedy Exfolight“  (nedarykite jokių stipresnių  judesių, jeigu oda yra labai jautri); palikite kelioms minutėms, o  tada nuvalykite nemasažuodami, naudokite drėgnas kilpuotas medvilnines pirštines.

c. Naudodami kelias medvilnines pagalvėles, sudrėkintas terminiu vandeniu  „Eau Thermale“ (energizuojantis poveikis), tonizuokite odą.

 

2. Veidas: kaukė - pleistras

Uždėkite kaukę-pleistrą Re-White „Professional mask-patch“  ant veido  ir palikite 20 minučių. Nuimkite kaukę-pleistrą ir  įmasažuokite likutį, darydami aktyvius judesius (glosykite, patapšnokite)

 

2B. Rankos ir décolleté sritis (pasirinktinai)

Jeigu reikia, kol kaukė-pleistras yra uždėtas  (Žingsnis  2), galite daryti rankų ir décolleté srities odos dėmių procedūras:

aNuvalyti ir paruošti odą (žiūrėkite Žingsnis 1)

b. Užtepkite „Baume“ (Re-White) ant rankų odos pigmentinių dėmių, leisdami produktui gerasi įsigerti.

c. Užtepkite storą sluoksnį kremo  „Remedy Cream“ (Re-White ) ir apvyniokite rankas su peršviečiama juostele.  Darykite tą patį ir décolleté sričiai. Palikite 15 minučių.

d. Nuimkite kompresą ir masažuokite tol, kol visiškai produktas įsigers. Užtepkite        „Remedy Cream“ (Re-White) ir masažuokite kelias minutes.

 

3. Procedūros pabaiga veidui

Tepkite „Baume“ (Re-White) tiesiai ant odos pigmentinių dėmių. Tada užtepkite  kremo „Remedy Cream“ (Re-White) ir masažuokite  8-10 minučių. Po procedūros yra siūloma klientui palaukti bent 24 valandas prieš  intensyviai būnant UV spinduliuose (saulėje arba soliariume).

 

PRODUKTAI PRIEŽIŪRAI NAMUOSE, KAD SUSTIPRĖTŲ POVEIKIS

Tik dažnai naudojant „Re-White“ produktus galite gauti matomą ir išsilaikantį poveikį. Yra labai svarbu naudoti pleistrus „Remedy Night Patches“ nakties metu (visas procedūros laikas yra vienas mėnuo, kai yra naudojamas kas antrą naktį).

Patartinas procedūros dažnis: vieną kartą į savaitę bent 8 savaites.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale