ODĄ VALANTI PROCEDŪRA SU PROPOLIU

Odai su akne
Veido procedūra Nr.3

Naudojims ir funkcijos

Riebiai/mišriai odai su akne, net ir ūmioje stadijoje (sudirgusiai, paraudonavusiai, pūlingai, spuoguotai odai). Ši procedūra suteikia valomąjį, antibakterinį, poras sutraukiantįjį, randus mažinantį, gydantį ir apsaugantį poveikį; oda įgauna matinį atspalvį.

Kur naudoti

Veidui ir kitose aknės paliestose vietose (nugara, décolleté sritis)

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 „Pure Gel“ (Purity)

„Pure Lotion“ (Purity)

Remedy Exfolight“

(Re- White)

10 minučių + išspaudinėjimas

 

  

„Azulene Oil“

EV B4, B7

HE 1, 3

„Hydro Propolis

10 minučių

 

 

 

 

 

„Lipo Propoli“

10 minučių

 

 

„Green Clay“

„Rebalancig Mask“

EV B4, B7

HE 1, 3

20 minučių

 

 

 

 

„Sorbet Cream“ (Purity)

„Narciso“

3 minutės

 

Visas laikas:

53 minutės + išspaudinėjimas

1. Nuvalymas ir paruošimas

Pradėkite nuo „Parengtinės procedūros veidui“ (Žiūrėti Pagrindinių procedūrų atlikimo atmintinę 7 psl.) naudodami gelį „Pure Gel“ veido nuvalymui ir „Remedy Exfolight“ pilingui. Purkšdami drėkinkite 5 min.

Nuvalykite visus likučius dvejomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu. Tonizuokite su losjonu „Pure Lotion“.

 

2. Gilusis valymas, porų sutraukimas

RIEBALUOTOS/MIŠRIOS ODOS VALYMUI: Sumaišykite aliejų „Azulene Soothing Oil“ su eteriniais aliejais EV B4-B7 (1/2 pipetės kiekvienam jų) ir augaliniais aliejais HE 1-3 (1/2 pipetės kiekvieno tipo) ir užtepkite ant veido. Uždenkite veidą servetėle, sudrėkinta losjonu „Pure Lotion“. Palikite 10 minučių. Nuėmus servėlę, jei reikia ir yra galimybė, panaudokite „High Frequency“ aparatą.

ŪMIAI AKNEI:  užtepkite „Hydro Propolis“ ant veido  (3 pipetės).

Uždenkite veidą su servetėle, sudrėkinta  losjonu „Pure Lotion“. Palikite 5 minutes ir tada, jeigu reikia ir yra galimybė,  panaudokite „High Frequency“ aparatą.

 

3. Odą atpalaiduojantis masažas

Darykite atpalaiduojantį veido, kaklo ir décolleté srities masažą su „Lipo Propoli“ (3 pipetės).

 

4. Odos valymas, raminimas

RIEBIAI/MIŠRIAI ODAI: užtepkite kaukę „Rebalancing Mask“ ant veido, kaklo ir décolleté srities naudodami didelį teptuką; palikite 15/20 minučių. Nuvalykite su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis.

AKNEI: sumaišykite molį „Green Clay“ ir kaukę „Rebalancing Mask“ (po pusę), pakankamą losjono kiekį „Pure Lotion“, eterinius aliejus EV B4-B7 (1/2 pipetės kiekvienam jų) ir augalinius aliejus HE 1-3 (1/2 pipetės kiekvienam jų). Uždėkite šį kompresą ant veido ir kaklo ir palikite 15/20 minučių, paskui nuimkite ir nuvalykite su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis.

 

5. Pabaigai

Tonizuokite su losjonu „Pure Lotion“, ir tada užtepkite kremo „Sorbet Cream“ (prieš tai patapšnokite spuogelius su medvilninėmis pagalvėlėmis, sudrėkintomis serumu „Narciso“).

 

Patartinas procedūros dažnis: vieną kartą į savaitę, kol sumažės paraudimas ir susibalansuos riebalinės sekrecijos.

 


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale