ŠVEIČIAMOJO MASAŽO PROCEDŪRA

Su Negyvosios jūros druska (SPA)
Sveikatingumo procedūra Nr. 1

Nurodymai ir funkcijos

 

Negyvosios Jūros Druska drauge su eteriniais aliejais, jūros vandeniuEau Marine“ ir migdolų aliejumi sukuria nuostabią procedūrą storai, mineralines medžiagas praradusiai odai ir šalina nutukimą su vandens susikaupimu.

Funkcijos: natūralus pilingas, tonizavimas, drenavimas, oksidavimas, anticeliulitinis poveikis. Procedūra suteikia sveikatingumo ir atsinaujinimo jausmą.

Kur naudoti

Kūnas. Neatlikti ant žaizdų, sužeidimų ir t.t.

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Sweet Almond Oil“

„Dead Sea Fine Salt“

„Gel Marine“

HE 2-3-6

5 minutės

 

 

 

 

„Eau Marine“

40 minučių

 

 

 

 

  

15 minučių

 

 

 

 

Visas laikas:

60 minučių

1. Paruošimas

Paruoškite dubenyje mišinį iš 3-4 „Sweet Almond Oil“ šaukštų, apie 150 gr. smulkios Negyvosios jūros druskos „Fine Salt from the Dead Sea“ ir 1 nedidelį gabalėlį „Gel Marine“, maišykite kol išgausite skystą, bet tirštą masę.

Pridėkite augalinių aliejų HE 2-3-6 (1 pipetė kiekvieno tipo), kad padidėtų cirkuliacinis, drenuojantis ir oksiduojantis efektas.

Pašildykite mišinį iki aliejaus/druskos 37° (vasaros metu: kambario temperatūros).

2. Šveitimas ir masažas

Užtepkite mišinį ant kūno ir pašveiskite švelniais trinamaisiais judesiais iki kol klientas pajus šilumą.

Pridėkite 50 ml. jūros vandens „Eau Marine“ į likusį mišinį ir pradėkite bendrą koordinuojantį masažą (vyniojamaisias judesiais). Tada tęskite anticeliulitinę techniką, jeigu yra fibrozinio celiulito ar hipoderminio sluoksnio riebalų pagalvės (panniculus).

(Pastaba: jeigu yra apatinių galūnių sunkumas ir patinimas, darykite greitą limfodrenažinį masažą prieš užtepant mišinį).

3. Įvyniojimas ir procedūros užbaigimas

Suvyniokite klientą plastikiniame užklote ir palikite druską 15 minučių (osmosinė  fazė). Perspėkite klientą, kad gali pajusti lengvą dilgčiojimą, sukeltą druskos.

Procedūros pabaigoje, nuimkite produktą su drėgnomis kilpuotomis pirštinėmis arba leiskite klientui nusiprausti. Nusausinkite kliento kūną ir ištrinkite kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis losjonu „Universal Lotion“.

 

Patartinas procedūros dažnis: 5-6  procedūros, kurių kiekviena kas 15 dienų.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale