PROCEDŪRA SU ŠOKOLADU (CHOCOLAT)

Pasinėrimas į apkabinimus ir sveikatingumą
Sveikatingumo procedūra Nr. 7

Nurodymai ir funkcijos

Tikras pasinėrimas į daugiajausmį fizinį ir emocinį sveikatingumą, šalinantis stresą, blogą nuotaiką ir taipogi drėkina išsausėjusią, nepamaitintą odą, kuriai trūksta tonuso.

Funkcijos: endorfininė, daugiajausmė, stimuliuoja seratonino gamybą, turi drėkinantį, maitinantį ir liekninantį poveikį.

Kur naudoti

Kūnas

Kam tinka

Vyrams ir moterims

„Thermal Gommage“

„Universal Lotion“

8 minutės

 

„Chocolat“

„Sweet Almond Oil“

„Eau Thermale“

„Azulene Oil“

55 minutės

 

 

 

 

„Chocolat Cream“

5 minutės

 

Visas laikas:

68 minutės

1. Pilingas

Pradėkite nuo Gerard’s „Parengtinės procedūros kūnui“ 

2. Paruošimas ir masažas

Pašildykite „Bain-marie“ būdu (puodas puode) 80 gr šokolado „Chocolat“ ir 5 šaukštus saldaus migdolų aliejaus „Sweet Almond Oil“ iki kol išgausite kvapnią ir skystą masę. Pilkite mišinį ant kliento nugaros, kojų ir rankų. Jeigu reikia, pašildykite dar šiek tiek saldaus migdolų aliejaus „Sweet Almond Oil“ masažui.

Prieš pilant mišinį ant kliento nugaros, sudrėkinkite kliento veidą vandeniu „Eau Thermale“. Dubenyje sumaišykite šaukštą šokolado su aliejumi  „Azulene Oil“ (beveik 1/2 pipetės) ir pradėkite daryti veido masažą. Jeigu reikia, pridėkite kelis lašelius aliejuko „Azulene Oil“ ir trumpam palikite. Paskui uždėkite produkto ant nugaros, ir masažuokite, pradėdami nuo kaklo, o paskui masažuokite kojas ir rankas.

Pastaba: pasirinkite atpalaiduojančią masažo techniką.

3. Pabaigai

Masažo pabaigoje, leiskite klientui nusiplauti šokoladą duše ir ištrinkite kliento kūną kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis losjonu „Universal Lotion“. Užtepkite ploną kremo „Chocolat Cream“ sluoksnį.

 

Patartinas procedūros dažnis: laisvas.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale