PROCEDŪRA NUGARAI IR PEČIAMS (BACK & SHOULDERS)

Aromaterapinė procedūra odos atnaujinimui ir audinių atpalaidavimui
Sveikatingumo procedūra Nr. 14

Nurodymai ir funkcijos

Abiem lytims tinkanti procedūra, sukurta iš egzotiškų ir geidulingų aromatų, atnaujinanti odą ir atpalaiduojanti kūną ir protą. Idealiai tinka sumažinti įtampą, susitraukimus ir sumažinti pečių, trapecinio raumens ir pėdų uždegimų riziką (ilgas aukštakulnių nešiojimas, neteisinga laikysena, arba kai stovima daug valandų).

Funkcijos: odą atpalaiduojanti, energizuojanti, atstatanti, mažinanti susitraukimus.

Kur naudoti

Nugara, pečiai ir pėdos

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

 

„Body Scrub B & S“ (50 ml)

10 minučių

 

 

 

„Feet Massage
B & S“ 
(70 ml)

„Body Masage
B & S“ 
(70 ml)

10 minučių

 

20 minučių

 

 

„Universal Lotion“

4/5 minutės

 

Visas laikas:

45 minutės

1. Aromaterapinis atstatantis pilingas

Naudokite „Body Scrub“ (iš „Back & Shoulder“) pėdų, nugaros ir pečių šveitimui. Bambuko mikrogranulės švelnina odą, o „Jojoba oil“ aliejukas ir vitaminai A,C, E suteikia odai švelnumo, ją pamaitina ir turi senėjimą stabdantį poveikį.

Tuo pačiu metu, aromaterapinis eterinių aliejų poveikis paplinta (Gvazdikėliai: atpalaiduoja, glotnina odą, stabdo laisvųjų radikalų susidarymą; Cinamonas: mažina stresą; Muskatas: tonizuoja ir atpalaiduoja).

2. Maitinantis kompresas

Uždėkite kompresą „Feet Massage“ (iš „Back & Shoulder“) ant pėdų, ir „Body Massage“ (iš „Back & Shoulder“) ant nugaros. Palikite 7/8 minutėms, taip greičiau prasidės aromaterapinis eterinių aliejų poveikis.

3. Atpalaiduojantis – stimuliuojantis masažas

Pradėkite masažuoti pėdas (naudokite kremą kompresui) ir darykite atpalaiduojančius, drenuojančius judesius; tęskite ant nugaros ir pečių, darykite susitraukimus mažinančius ir atpalaiduojančius judesius. Aromaterapinis eterinių aliejų poveikis pasieks maksimumą. Oda atsinaujins ir giliai sudrėks, o raumenys atsipalaiduos.

4. Paskutinė fazė

Masažo pabaigoje, nuvalykite produkto likučius kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis losjonu Universal Lotion“.

 

Patartinas procedūros dažnis: laisvas.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale