PROCEDŪRA (LULUR)

Atgaivinantis egzotiškas ritualas, kuris atgaivina kūną ir protą
Sveikatingumo procedūra Nr. 9

Nurodymai ir funkcijos

Nuostabi geidulingos energijos sensacija. Atgaivina ir atstato, stimuliuoja cirkuliaciją, sustiprina imuniteto atsparumą, kovoja su oksidacija, pašalina toksinus ir vandens susikaupimus. Oda taps giliai pamaitinta, atrodys lygi ir šilkinė.

Kur naudoti

Kūnas ir veidas

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Lulur Mint“

„HE Mint“

10-12 minučių

 

 

 

 

Medžiaga „Lulur Cloth“

20 minučių

 

 

  

 

 

 

 

 

„Lulur Spices Mix“

„Lulur Natural Yogurt“

„Harmony“

45 minutės

 

 

 

 

 

 

 

 

„Lulur Natural Yogurt“

„Citrus Mix“

„ACE Mix“

3-5 minutės

 

Visas laikas:

Apie 80 minučių

1. „Lulur“ pradžia: kojų procedūra

Pradėkite nuo šilto vandens kojų vonelės, pridėkite 39 gr „Lulur Mint“, trupintos  5 minutes (siūlome, kad viską išpiltumėte į unitazą, kad neužkimštumėte kriauklės).

Uždėkite kempininį rankšluostį ant plastikinio užkloto, sudrėkinto karšu vandeniu ir 1 pipete augalinio aliejaus „HE Mint“. Užtepkite ant kiekvienos pėdos po 1 pipetę „HE Mint“, ištrinkite ir tada suvyniokite kojas su rankšluosčiu ir uždenkite 7 minutėms.

2. „Lulur“ gyvinantis masažas

Pradėkite nuo kojų, tęskite ant kūno užpakalinės, o paskui ant priekinės dalies, ištrinkite su medžiaga „Lulur Cloth“ (10 min kiekvieną pusę). Medžiaga turi būti naudojama plokščiai, kad būtų švelnus poveikis, arba susukta, kad būtų stipresnis efektas (efektas ir greitis gali keistis pagal vietą, kurioje yra atliekama procedūra ir kliento poreikiai).

Jeigu klientas yra atsipalaidavęs ir ramus, galite naudoti savo kūno svorį masažuoti audinius (jeigu klientas guli ant nugaros, padėkite tiesios medžiagos po nugara arba po galva ir patrinkite). Ant žemesniųjų galūnių (kojos turi būti sulenktos) medžiaga yra naudojama tepamiesiems, tapšnojamiesiems arba drenuojantiems judesiams, kurie yra pakeičiami trinamaisiais judesiais.Poveikis yra sustiprinamas ir klientui yra ypač malonu, jeigu masažas yra atliekamas keturiomis rankomis.

3. „Lulur“ aštrus prieskonis

Paruoškite plastikinį užklotą ir liepkite klientui ant jo atsigulti. Sumaišykite 40-50 gr „Lulur Spices Mix“ su 150-160 gr „Lulur Natural Yogurt“; užtepkite mišinį ant viso kūno ir masažuokite ssu latekso pirštinėmis. Produktas neįsigers, bet paliks auksinį sluoksnį ant odos. Būkite atidūs ir netepkite mišinio ant įvairių pūslelių (gali sukelti deginimo pojūtį) arba nagų (gali palikti geltoną atspalvį). Uždenkite plastikine antklode ir palikite klientą pabūti 20 minučių terminėje saunoje, po elektrine antklode arba holistinėje lovoje, kad  labiau atsipalaiduotų. Padėkite drėgną rankšluostį po pakinkliais, kurį prieš tai naudojote kojoms. Po kelių minučių klientas pajus plintančią šilumą, kuri tęsis apie 30 minučių.

Tuo tarpu, užtepkite ploną sluoksnį „Lulur Natural Yogurt“ ant veido, išskyrus akių sritį, ir palikite apie 20 minučių kaip kaukę; paskui švelniai išmasažuokite, kad produktas visiškai  įsigertų.

Gulėjimo laikui pasibaigus, leiskite klientui nusiprausti šiltu dušu (vengti mišinio kontakto su puslelėmis) su „Harmony Shower-Bath“. Pabaigoje, ištrinkite visą kliento kūną kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis losjonu „Universal Lotion“.

4. „Lulur“ pabaiga: jogurto ir vaisių aromatas

Sumaišykite 14 gr natūralaus jogurto „Lulur Natural Yogurt“ su 4 gr „Fruit Mix“ (pasirinkite mėgstamiausią mišinį: „Citrus“ arba „ACE“). Užtepkite jį ir padėkite jam įsigerti darydami švelnius apgaubiamuosius ir harmoniją teikiančius judesius.

 

Patartinas procedūros dažnis: laisvas.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale