PROCEDŪRA KŪNUI SU DURPĖMIS (SPA)

Procedūra be jodo, suteikia drenuojantį ir valantį poveikį
Sveikatingumo procedūra Nr. 6

Nurodymai ir funkcijos

Procedūra, skirta paplitusiam celiulitui ir toksinams šalinti; idealiai pakeičia jūros dumblių procedūras esant hipertiroidizmui, kuriam esant junginiai su jodu yra kontraindikuotini.

Funkcijos: anticeliulitinė, drenuojanti ir valanti.

Kur naudoti

Kūnas

Kam tinka

Vyrams ir moterims

„Thermal Gommage“

„Universal Lotion“

8 minutės

 

„EV Juniper“

„EV Artichoke“

„EV Birch“

8 minutės

 

„Peat“

„Drenapress“

40 minučių + dušas

 

„HE 3“

 

 

 

„Snelling“

„Raxodo“

10 minučių

 

Visas laikas:

66 minutės + dušas

1. Pilingas

Pradėkite nuo Gerard’s „Parengtinės procedūros kūnui“

2. Kompresas ir aromaterapinis atsipalaidavimas

Užtepkite ant viso kūno: eterinius aliejus „EV Juniper“, „Artichoke“, „Birch“ tepkite po vieną iš eilės (5-6 pipetes kiekvieno tipo).

Užtepkite ant viso kūno (pirmiausia klientas guli ant nugaros, o paskui ant pilvo) 200/300 gr. Durpių „Peat“, sumaišytų su „Drenapress“ (pakankamai, kol mišinys taps vientisas ir tolygus) ir uždenkite plastikine antklode. Jeigu norėtumėte, kad produktas taptų termiškai aktyvus, pridėkite 100 ml „Thermo-active Activator“ (pastaba: negali būti naudojamas esant trapiems kapiliarams).

Palikite po elektrine antklode arba terminėje saunoje apie 40 minučių. Tuo tarpu, pradėkite daryti aromaterapinį atpalaidavimą:

Ausys: užtepkite augalinio aliejausHE 3“ ant ausų galiukų ir masažuokite kelias minutes švelniais sukamaisiais judesiais vis kildami aukštyn ausimi.

- Nosis: su tuščia augalinio aliejaus HE 3“ pipete prilieskite kliento dešiniąją šnervę, leisdami klientui giliai kvėpuoti. Tuo tarpu, kairiąją šnervę laikykite uždengę. Pasakykite klientui, kad pamėgintų sulaikyti kvėpavimą kelias sekundes, o paskui išvėptų per kairiąją šnervę. Pakartokite šį žingsnį 3 kartus, sukeisdami šnerves.

3. Masažas

Kada pasibaigs gulėjimo laikas, nuimkite su mentele didesniąją dalį durpių; leiskite klientui nusiprausti duše ir tada išmasažuokite su kremu „Snelling“, arba „Raxodo“, priklausomai nuo to, ar yra tonuso trūkumas.

 

Patartinas procedūros dažnis: 2 kartus per savaitę 3 savaites.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale