PROCEDŪRA (KERALA FACE)

Poras išplečianti, valanti ir sutraukinti, aktyvuojanti, atpalaiduojanti procedūra, kuri mažina stresą ir suteikia energijos
Sveikatingumo procedūra Nr. 11

Nurodymai ir funkcijos

Ši speciali procedūra, įkvėpta ajurvedinės tradicijos, padeda atpalaiduoti veido susitraukimus, sukeltus streso ir neteisingos laikysenos. Energetinių taškų aktyvavimas sukuria gilią odos oksidaciją su detoksikuojančiuu ir stimuliuojančiu poveikiu, kuris paruošia odą kitoms specialioms procedūroms. Veido raumenys ir kaklas atsipalaiduos, oda taps lygi, švytinti ir tolygi.

Kad optimizuotume procedūros rezultatus, yra siūloma sudalyvauti Gerards "Cranial Massage with Shirodhara" mokymuose.

Kur naudoti

Veidas, kaklas, pečiai, trapecinis nugaros ir kaklo raumuo

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Soft Milk“ (Sensydra)

„Exfolight“ (Silver)

„Soft Lotion“ (Sensydra)

3 minutės

  

„Kerala Kit“

Lazdelės su ryšulėliais

„HE 1, 5“

„HE Sweet Orange“

4 minutės

 

 

 

Lazdelės su ryšulėliais

„Sweet Almond Oil“

20 minučių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„SoySoy Hydro-Touch“

3 minutės

 

Visas laikas:

30 minučių

1. Nuvalymas ir paruošimas

Pradėkite nuo Gerard’s „Parengtinės procedūros kūnui“, naudokite pienelį „Soft Milk“ ir šveitiklį „Exfolight“; purkškites 5 minutes. Nuvalykite likučius kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu. Tonizuokite losjonu „Soft Lotion“.

2. Paruošimas

Paimkite 10 gr „Kerala ayurvedic blend“ (2 kavos šaukštelius); pridėkite kelis lašelius augalinio aliejaus „HE 5“, kad aktyvuotųsi, arba „HE 1“, kad oksiduotųsi, arba „HE  Sweet Orange“ poveikiui prieš raukšles.

Su rankomis padarykite du rutuliukus iš „Kerala Blend“, įbeskite su mažos lazdelės galu kiekvieną iš rutuliukų; juos apvyniokite; pritvirtinkite viską prie lazdelės elastinės gumelės pagalba. Galite pradėti naudoti ryšuliukus (1). Pašildykite šiek tiek „Sweet Almond Oil“ ir supilkite jį į dubenį: tai padės išlaikyti ryšulėlius drėgnus.

3. „Kerala“ masažas

Sekite šiuos žingsnius, kai darysite masažą, visada judėkite nuo vidurio į šonus ir simetriškai:

- Žandas, žandikaulis, veido šonai

- Tarp nosies ir lūpų, nosies šonai, akių sritis, kakta, smilkiniai

- Nuo plaukų linijos link ausų

- Paskui link kaklo šonų, trapecinio raumens ir pečių

Pradėkite masažuoti rankomis veidą aktyvuojančiais judesiais, sekant nurodytus žingsnius ir darant tepamuosius, tapšnojamuosius ir spaudžiamuosius judesius su pirštais.

Pakartokite tą patį žingsnį naudodami lazdeles su ryšulėliais, sudrėkintais drungnu saldžiuoju migdolų aliejumi „Sweet Almond Oil“. Visi atliekami judesiai su ryšulėliais turi būti pakartojami 3 kartus ant kiekvienos veido pusės. Kai vienas ryšulėlis yra padedamas  ant norimo taško ir nejudinamas, kitas ryšulėlis yra judinamas ant kito atitinkamo taško; tas pats žingsnis yra pakartojamas sukeitus taškus vietomis. Pabaigoje darykite rankomis rankų atpalaidavimą.

4. Pabaigai

Padarykite greitus ir švelnius pumpuojančius judesius su šluoste, sušlapinta drungname vandenyje ir paskui išgrežta.  Tonizuokite su „Soft Lotion“ ir užtepkite kremo „SoySoy Hydro-Touch“ sluoksnį.

 

Patartinas procedūros dažnis: kada reikia atsipalaiduoti ir atlaisvinti veido raumenis, arba prieš betkokią specifinę procedūrą.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale