MUILO PROCEDŪRA (SOAP DREAM)

Valanti, antioksiduojanti, tonizuojanti procedūra prieš senėjimą
su „Aleppo“ muilu ir argano aliejumi
Sveikatingumo procedūra Nr. 12

Nurodymai ir funkcijos

Nuostabiai valanti ritualinė procedūra prieš senėjimą, sudaryta iš išskirtinai grynų ir natūralių ingredientų:Aleppo“ muilo ir argano aliejaus, kurie atjaunina odą, palieka ją neapsakomai minkštą, švelnią ir aksominę. Funkcijos: natūralus šveitimas ir valymas, antioksidavimas, tonizavimas,  minkštai odos su tonuso trūkumu šalinimas.

Kur naudoti

Kūnas (veidas plaukai).

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

4 ryšulėliai veidui + elastinės juostos

„Himalayan stones“

„Aleppo“ muilas

Universal Lotion“

20 minučių 

 

 

 

 

 

 

 

„Luffa“

5 minutės

 

 

„Aleppo“ muilas

10 minučių

 

 

 

 

 

„Argan  Massage Oil“

Argan CreamOil“

Masažo trukmė:

Priklausomai nuo masažo ir jo atlikėjo

Pabaigai:

3 minutės

 

 

 

 

Visas procedūros laikas:

Apie 45 minučių + masažas

1. Paruošimas: garų fazė

LeIskite klientui atsigulti ant lovos (ant plastikinio užkloto užklokite WNW užklotą).

Padarykite greitą šilumos seansą (20 minučių) maišydami saldžiąją su sausa ir karšta sauna arba karšta ir drėgna (Turkiška pirtis, garinė pirtis, holistinė lova, arba terminė sauna).

Garų fazės pabaigoje, nuvalykite saldumą, naudodami kelias kilpuotas medvilnines pirštines, surėkintas losjonu „Universal Lotion“,  arba leiskite klientui nusiprausti. Užklokite klientą elektrine antklode. Ryšulėlių paruošimas: paruoškite 4 ryšulėlius ir 130 gr „Himalayan stones“ kiekvienam jų ir pašildykite juos garinėje zen orkaitėje.

Tuo tarpu, supilkite 2 muilo dribsnių  „Aleppo Soap“ šaukštus į vidutiniško dydžio dubenį, ir palaipsniui pridėkite karšto vandens ir sumaišykite mišinį naudodami du šepetėlius iki kol masė pasidarys minkšta ir vientisa puta.

2. Pilingas su jėgas suteikiančiu poveikiu

Šveiskite švelniai pradedant nuo veido ir tada tęskite ant kūno naudodami karštą ir drėgną „Luffa“.

Vyrams: vietoj Luffa“ naudojimo, energingai trinkite naudodami kelias kempines.

3. Atpalaiduojanti fazė (sapnas)

Užtepkite muilo „Aleppo Soap“ putų ant kūno darydami didelius daug apimančius judesius ir tada masažuokite darydami trinamuosius judesius su  2 karštais ryšulėliais vienu metu (palikite kitus 2 ryšulėlius zen garinėje orkaitėje, kad išliktų karšti). Kad palaikytumėte ryšulėlių temperatūrą, kurie jau buvo panaudoti ant kūno, laikykite šalia dubenį su trupučiu karšto vandens. Darykite pilnus ir ilgus veidrodinius judesius ant viso kūno. Pabaikite procedūrą ant plaukų srities (su mediniu teptuku). Nuvalykite putas naudodami drėgną medžiagą (braukite per visą kūną, nuo viršaus iki apačios), arba leiskite klientui nusiprausti.

4. Masažas

Masažuokite su „Argan Massage Oil“ ir tada nuvalykite likučius naudodami kilpuotas medvilnines pirštines, sudrėkintas losjonu „Universal Lotion“.

Jeigu norite, galite užbaigti procedūrą naudodami „Argan Cream Oil“, kuris yra taipogi idealus naudojimui namuose (išliekantis odos tonusą ir pilnumą teikiantis efektas).

 

Patartinas procedūros dažnis: 2 kartus per mėnesį.

 

DĖMESIO

- Ryšulėliai,Luffa“ ir Himalajų akmenys „Hymalayan Stones“ gali būti pakartotinai naudojami; po kiekvienos procedūros turi būti kruopščiai nuvalomi

- Himalajų akmenys „Himalayan Stones“ turi būti nuplaunami dubenyje su muilo dribsniais „Aleppo Soap“ (arba „Marseille Soap“), ištirpintais vandenyje, o tada nuskalaujami naudojant kiaurasamtį ir švarų vandenį (kad būtų pašalintas bet0koks neigiamas elementas).

- Naudojant pirmą kartą Luffa“, palaikykite kelias minutes vandenyje, kad suminkštėtų.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale