MAGIŠKOJO MEDAUS (MAGIC HONEY) PROCEDŪRA

Saldi ir intensyvi, neatsispiriamai odai išgauti
Sveikatingumo procedūra Nr. 5

Nurodymai ir funkcijos

Labai efektyvi, daugiafunkcinė sveikatingumo procedūra sausai, streso paliestai, neelastingai, nepamaitintai odai, kuriai trūksta deguonies ir paliesta išplitusio celiulito. Funkcijos:

- Odos šveitimas su intensyviu atstatomuoju, glotninančiu ir saugančiu poveikiu

- Odos drenavimas ir odos paviršiaus mikrocirkuliacijos aktyvavimas

- Gilus maitinimas ir glotninimas: oda tampa šilkinė ir lygi, su subalansuotu melanino pasiskirstymu ir taip paruošta deginimuisi

Kur naudoti

Kūnas

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Universal Lotion“

2 minutės

 

 

„Magic Honey“

„EV Lemon“

„HE 1-2-5“

„Eau Marine“

„Drenapress“

28 minutės

 

 

 

 

„Magic Honey“

„EV Lemon“

„HE 1-2-5“

„Drenapress“

28 minutės

 

 

 

 

 

Visas laikas:

30 minučių

1. Paruošimas

Ištrinkite kliento kūną su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis losjonu „Universal Lotion“.

2. Pilingas

Užtepkite ant viso kūno medaus „Magic Honey“ (3 šaukštus), sumaišyto su 1 druskos šaukštu, eteriniu citrinos  aliejumi „EV Lemon“ (2 pipetės) ir  augaliniais aliejais „HE 1-2-5“ (1 pipetė kiekvieno  tipo). Pašildykite dubenuje jūros vandens „Eau Marine“ arba „Drenapress“.

Švelniai patapšnokite 10 minučių, kad pradėtumėte natūralų Negyvosios jūros druskų atliekamą pilingą. Sušlapinkite rankas jūros vandeniu „Eau Marine“ arba „Drenapress“, kad būtų lengviau atlikti judesius ir ištirptų rupios druskos kristalai.

Uždenkite plastikine antklode ir leiskite klientui pabūti terminėje saunoje arba po elektrine antklode 15 minučių, kad suaktyvėtų drenuojantis ir maitinantis poveikis. Pilingo pabaigoje, pašalinkite visus likučius leisdami klientui nusiprausti duše arba hidromasažinėje vonioje, naudojant betkokį prausiklį.

2 žingsnio alternatyva: Masažas

Sumaišykite medų „Magic Honey“ (3 šaukštai) su 1 šaukštu Druskos, eteriniu citrinos aliejumi „EV Lemon“ (2 pipetės) ir augaliniu aliejumi „HE 1-2-5“ (1 pipetė kiekvieno tipo),pašildykite iki 37°C ir užtepkite mišinį ant viso kūno.

Darykite atitinkamą viso kūno masažą minkomaisiais, tvinksinčiais ir atskiriamaisiais judesiais (18 minučių), naudodami „Drenapress“, prieš tai pasiruoštą kitame dubenyje.

Uždenkite plastikine antklode ir leiskite klientui pabūti 8 minutes terminėje saunoje arba po elektrine antklode, kad aktyvuotųsi drenuojantis ir maitinantis poveikis. Pabaigoje gerai nuplaukite.

Siūlomos sinergetinės procedūros

Užtepkite medaus „Magic Honey“ (be druskos ir sumaišykite su saldžiu migdolų aliejumi „Sweet Almond Oil“)po Jūros dumblių sinergijos ir jodo  „Iodo Salin Gel“ procedūros, kad oda giliai pasimaitintų, paliktų švelni, lygi ir švelni, kaip šilkas.

 

Patartinas procedūros dažnis: 1 kartą per 15 dienų 3 savaites


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale