KŪNO PILINGAS

Procedūra kūnui

Nurodymai ir funkcijos

 

Turi būti atliekamas prieš bet kokią kūno procedūrą, kad ne tik nuvalytų nuo odos nešvarumus, toksinus ir keratinizuotas ląsteles, bet ir parengtų ją kitoms procedūroms. Taip oda labiau sąveikaus su veikliosiomis medžiagomis.

 

„Thermal Gommage“ 

Iš viso 2-3 minutės

 

 

 

 

 

Iš viso 7 minutės

 

 

 

 

 

 

„Universal Lotion“ 

Iš viso 4 minutės

 

Visas laikas:

14 minučių

1. Paruošimas 

Leiskite klientui įsitaisyti ant gulto, uždengto plastikine paklode.

Pašildžius produktą dvigubame šildytuve, tepkite „Thermal Gommage“  ant  kliento, gulinčio veidu į viršų. Tęskite 2 ir 3 žingnius ir tada pakartokite tą patį ant kliento, gulinčio veidu į apačią.

 

2. Valymas šveičiamuoju masažu 

Masažuokite tipiškais judesiais, skirtais pilingui atlikti (apskritais ir sukamaisias). Labiau masažuokite tas vietas, kuriose oda yra storesnė ir šiurkštesnė, kad taip sustimuliuotumėte mikrocirkuliaciją ir nutrintumėte visas keratinizuotas ląsteles ir nešvarumus.

Masažas turi būti gana energingas. Jo intensyvumas turėtų atitikti kliento jautrumą ir turėtų būti mažiau intensyvus  jeigu yra išsiplėtę kapiliarai bei venos.

 

3. Pabaigai 

Masažo pabaigai, nutrinkite ir nuvalykite visus likučius su kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta drungnu vandeniu ir losjonu „Universal Lotion“.

Taipogi galima nusiprausti duše arba holistinėje lovoje (Holistic Bed); nusiprausus, išsitrinkite kūną kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta drungnu vandeniu ir losjonu „Universal Lotion“.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale