VEIDO VALYMAS IR PARUOŠIMAS PROCEDŪROMS

Valymas, Pilingas, Tonizavimas
Procedūra veidui

Nurodymai ir funkcijos

Turi būti atliekamos prieš bet kokią veido procedūrą ir yra skirtos ne tik nuvalyti nuo odos nešvarumus, toksinus ir keratinizuotas ląsteles, bet ir parengti ją kitoms procedūroms. Taip oda labiau sąveikaus su veikliosiomis medžiagomis.

 

Losjonas „Bi-Phase“ (Silver)

3 minutės

 

Pienelis arba valomasis gelis pagal odos tipą:

„Soft Milk“ (Sensydra) 

„Pure Gel“ (Purity)

Milk&Lotion“ (Re-White)

arba 

„Milk&Tonic“ (GLA Atipica)

3 minutės

 

 

 

 

 

 

 

„Exfolight“ (Silver)

arba

„Gentle Scrub“ (Silver)

arba

„Remedy Exfolight“ (Re-White)

3 minutės

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PasirinktasToner“

1 minutė

 

Visas laikas:

12 minučių

1. Valymas 

Nuvalykite akių makiažą: naudokite medvilnės pagalvėles, sumirkytas su „Bi-phase Make-up Removing Lotion“, lengvai spausdami valykite darant mažus sukamuosius judesius pagal ir prieš laikrodžio rodyklę ant akių vokų ir palei antakius.

Nuvalykite akių tušą: braukdami valykite vidinę ir išorinę akies dalis su pusiau perlenkta medvilnine pagalvėle ir iššukuokite akių blakstienas.

Veidas, kaklas and décolleté sritis: gausiai nuvalykite su valomuoju pieneliu (Cleansing Milk) (pasirinktu pagal odos tipą).

Viena po kitos keisdami rankas, letai masažuokite décolleté sritį kildami į virštų ir glostomaisias judesiais nuvalykite kaklą.

Su viduriniuoju ir ketvirtu pirštais darykite keletą apverstos “V judesių aplink žandikaulį ir aplink lūpas. Kildami į viršų, švelniai braukite per žandus, paskui darykite mažus ir delius sukamuosius judesius įtraukdami ir nosies sritį. Laikykite smilių jo  nejudindami antakių linijos pradžioje ir su kitos rankos smiliumi masažuokite priešingą nosies pusę darydami mažus sukamuosius judesius. Darykite glostomuosius judesius  akių srityje. Baigę, pakartokite tą patį kitai pusei. Sukite mažus 8 aplink smilkinius. Taipogi padarykite tris sukamuosius judesius aplink akis, neatitraukdami pirštų nuo veido. Kryžiuodami pirštus braukiamaisiais judesiaus nuvalykite kaktą.

Kruopščiai nuvalykite visus likučius nuo veido naudodami medvilnines pirštines, sudrėkintas drungnu vandeniu.

 

2. Pilingas

Naudokite pilingą, pasirinktą pagal odos tipą, uždėkite ploną pilingo sluoksnį su šepetėliu ir palikite 3-4 minutes.

NORMALI / MIŠRI ODA: Naudokite „EXFOLIGHT“;

Kai produktas išdžiuvo, darykite sukamuosius judesius su pirštų pagalvėlėmis – tai suteiks gommage“ efektą.

JAUTRI / SPUOGUOTA ODA: Naudokite „REMEDY EXFOLIGHT RE-WHITE“;

Palaukite kol produktas išdžius, nedarydami „gommage“ efekto.

YPAČ JAUTRI ODA: Naudokite „EXFOLIGHT“  arba  „GENTLE  SCRUB“  (pilingas su mikro-granulėmis, idealus visiems odos tipams; greitas ir švelnus efektas)

Šveiskite įprastais valymo būdais, bet darykite sukamuosius judesius greičiau ir švelniau.

Dažniems ir reguliariems pilingams galite taipogi naudoti „Gentle Scrub“: šveiskite įprastai.

Baigus pilingą, drėkinamojo poveikio suintensyvinimui - papurkškite veidą 5 minutes.

Alternatyva purškimui: galima naudoti mažą servetėlę, sudrėkintą karštu vandeniu; ją išspauskite ir uždėkite kaip kompresą 2-3 kartus; kiekvieną kartą iš naujo sudrėkinkite karštame vandenyje.

Visais atvejais, baigus pilingą, nuvalykite visus likučius, naudojant kilpines medvilnines pirštines, sudrėkintas drungnu vandeniu.

Jeigu reikia, išspauskite visus inkštirus.

 

3. Tonizavimas 

Tonizuokite su dviem medvilnės pagalvėlėmis, sumirkytomis „Toner“ (pasirinktą pagal odos tipą), veidą, kaklą, décolleté sritį tepamaisias, tapšnojamais, švelniai liečiančiais ir glostomaisias judesiais.KŪNO PILINGAS

Procedūra kūnui

Nurodymai ir funkcijos

 

Turi būti atliekamas prieš bet kokią kūno procedūrą, kad ne tik nuvalytų nuo odos nešvarumus, toksinus ir keratinizuotas ląsteles, bet ir parengtų ją kitoms procedūroms. Taip oda labiau sąveikaus su veikliosiomis medžiagomis.

 

„Thermal Gommage“ 

Iš viso 2-3 minutės

 

 

 

 

 

Iš viso 7 minutės

 

 

 

 

 

 

„Universal Lotion“ 

Iš viso 4 minutės

 

Visas laikas:

14 minučių

1. Paruošimas 

Leiskite klientui įsitaisyti ant gulto, uždengto plastikine paklode.

Pašildžius produktą dvigubame šildytuve, tepkite „Thermal Gommage“  ant  kliento, gulinčio veidu į viršų. Tęskite 2 ir 3 žingnius ir tada pakartokite tą patį ant kliento, gulinčio veidu į apačią.

 

2. Valymas šveičiamuoju masažu 

Masažuokite tipiškais judesiais, skirtais pilingui atlikti (apskritais ir sukamaisias). Labiau masažuokite tas vietas, kuriose oda yra storesnė ir šiurkštesnė, kad taip sustimuliuotumėte mikrocirkuliaciją ir nutrintumėte visas keratinizuotas ląsteles ir nešvarumus.

Masažas turi būti gana energingas. Jo intensyvumas turėtų atitikti kliento jautrumą ir turėtų būti mažiau intensyvus  jeigu yra išsiplėtę kapiliarai bei venos.

 

3. Pabaigai 

Masažo pabaigai, nutrinkite ir nuvalykite visus likučius su kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta drungnu vandeniu ir losjonu „Universal Lotion“.

Taipogi galima nusiprausti duše arba holistinėje lovoje (Holistic Bed); nusiprausus, išsitrinkite kūną kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta drungnu vandeniu ir losjonu „Universal Lotion“.
Į viršų

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale