BAMBUKINIS MASAŽAS (BAMBOO MASSAGE)

Nurodymai ir funkcijos

Bambukinis masažas „Bamboo Massage“ yra išskirtinė masažo technika, sukurta specialiai Gerard`s Deboros Bracchi atpalaidavimo (tempimo), raminimo ir drenavimo (anticeliulitinis poveikis) tikslais. Gali būti atliekamas ant gulto ar futono; betkokiu būdu yra reikalaujamas didelis atlikėjo įsitraukimas . Šis masažas yra labai veiksmingas ir turi didelių stimuliuojančių, aktyvuojančių požymių. Yra skirtas kūnui ir veidui, taipogi gali būti atliekamas ant tam tikrų pavienių vietų, prieš procedūras, arba kaip pilna procedūra (trukmė: apytiksliai 1 valanda). Betkokiu atveju, specialios bambuko lazdos yra pagrindinės masažo veikėjos; jos turi būti judinamos tam tikrais rankų judesiais, daugiausiai naudojant riešus specialia technika: pakartotini ridenimo ir slidimo judesiai.Limfodrenažinis efektas yra surištas surefleksologijos nauda, stimuliuojančia tiek kraują, tiek limfos cirkuliaciją, ir sukuriančia sveikatingumo jausmą, kuris paplinta visame kūne ir pasiekia net sielą.

Kur naudoti

Kūnui ir veidui, arba tam tikrose atskirose vietose

Kam tinka

Tinka tiek vyrams (ypač sportininkams, dėka nervų ir raumenų pluoštų stimuliavimo, kuris sustiprina atpalaiduojantį ir raminantį poveikį), tiek moterims (ypač  turinčioms celiulito: išbrinkusio ar minkšto, dėka stipraus drenuojančio ir aktyvuojančio poveikio).

Produktai ir aksesuarai

- Aliejukas „Bamboo Massage Oil“ – atgaivinantis, papildantis, srijas mažinantis aliejus, turintis bambuko bioekstrakto, kuris maitina ir atstato, ir rožių „Rose Hip oil“ aliejaus, kuris priturtintas Omega-3 ir turi gydantį poveikį.

- Bambukinės lazdos „Bamboo Sticks“ – specialiai nušlifuotos bambuko lazdos, skirtingų dydžių: 2 mažos veidui, 2 mažos pėdoms, 1 didelė ir 2 vidutinės kūnui).

- Pilnas masažas yra ir su paruošiamąja šveičiamąja faze („Thermal Gommage“, priturtintas mikrogranulių) ir aromaterapinės atmosferos sukūrimas naudojant „Bamboo Candle“.

- Aliejukas „Bamboo Face & Body CreamOil“ – labai sausai ir plonai odai, kuri yra išsausėjusi, atstato riebalinę pusiausvyrą ir suteikia jai kompaktiškumo. Sudėtyje yra bambuko ir jūrinio kolageno ekstraktų (pardavimas priežiūrai namuose).

Klientui gulint ant nugaros

1. Užtepkite aliejaus ant kūno. Kvėpavimas ir 3 įkvėpimai.

2. Bambuko lazda po sulenktais keliais – stuburo tempimas. Keliai - link galvos ir pečių – pilnas pasisukimas sukant dubenį. 3 kartus pagal laikrodžio rodyklę – prieš laikrodžio rodyklę su įkvėpimu (savarankiškas masažas kryžkaulio srities).

3. Atlikėjas stovi: kojų tempimas ir tada stuburo traukimas. Rankos ant sprando, per įkvėpimą, galvos traukimas link krūtinės. Didžioji bambukinė lazda įdedama per vidurį blauzdos raumens – svyravimas ir nusileidimas.

4. Užpakalinių kojos raumenų tempimas. Riešų judesiai progresyviu greičiu (ne kaip su kočėlu) – tapšnojamai, glostomai kilkite viršun ir leiskitės žemyn vis greitėjančiais ir spaudžiamaisais (apšilimo fazė) riešų judesiais.

5. Ištiestos kojos: traukimas (vidutinė bambuko lazda) po vieną koją – aktyvi fazė, kurios metu masažuojami vidiniai raumenys, paskui daroma atpalaiduojanti fazė, kurios metu masažuojami išoriniai raumenys(hyperemizing)Visada pradėkite aktyviąja, o paskui atpalaiduojančia faze. Dėmesio: visos šios fazės. Gali būti atliekamos atlikėjui stovint, o ne būnant ant gulto. 

6. Kojų tempimas vertikalioje pozoje, laikykite už kkulkšnio ir ridenkite ant pėdos lazdelę (drenavimas). Paskui, atpalaiduojančiai tapšnokite, glostykite ant blauzdikaulio ir pėdos užpakalinės pusės.

7. Pilvas: pradėjimas judinant raumenis. Kvėpavimas su pauze (pastatant bambuko lazdą) ant visų 8 taškų aplink bambą.

8. Centrinė ir šoninės pilvo dalys – atblokuokite diafragmą mažais vidiniais sukamaisiais judesiais kiekvienoje pilvo pusėje (po 3 kartus) – tie patys išoriniai sukamieji judesiai atblokuojant klubini jausmens raumenį (iliopsoas).

9. Rankos: pirmiausiai darykite apšilimą su aktyvuojančiu efektu, ypač ant tricepsų ir bicepsų, ir tada  darykite mentikaulio ir rankos tempimą. Plaštakos: atblokuokite, masažuokite vidurinį delno tašką. Po šių judesių, darykite leiskite žemyn nuo centrinės rankos dalies ir apatinės rankos dalies.

10. Veidas: masažuokite kaktą, skruostus, smakrą ir viršutinę lūpą.

11. Veidas: masažuokite kaklą (kaklo raumenį platysma) ir decolte sritį.

12. Pėdos: masažuokite viršutinius pėdos taškus naudodami mažą bambukinę lazdelę, kad suaktyvuotumėte 5 elementus (refleksologija). Masažuokite taškus  nuo šonų į vidų ir vis pakartokite. 

13. Kaklas: ridenkite lazdelę ant trapecinio raumens ir tarpslankstelines vietas. Ridendami bambuko lazdą (susuktą kempinėje arba medžiagoje), darykite traukiamuosius judesius spaudžiant pečius. 

Klientas guli ant pilvo

14. Prisilietimas – atlenkimas – kvėpavimas (3) su stuburo tempimu. Pradėkite lenkimu ir tempimu kad patemptumėte žemąją šlaunikaulio dalį (balansuotas).

15. Masažuokite, kad apšiltų kojos ir kad aktyvuotųsi venų cirkuliacija. Raumenų atpalaidavimas (nauda trapeciniui raumeniui) – harmonišku ritmu. Pėdos padas: spaudimas ir stūmimas, kad aktyvuotųsi limfinė apykaita.

16. Masažuokite viduriniąją sėdmenų dalį ir juosmenį – tonizavimas ir modeliavimas (koja ištiesta jeigu klientas negali būti „pozoje 4“).

17. Atpalaidavimas vertikalioje pozoje su bambuko lazda, ypač esant celiulitui (lazdos laikymas iš kito galo). Jeigu yra celiulito, darykite dinamiškus judesius. Kryžkaulio sritis: sukamieji judesiai bambuko lazda vertikalioje pozoje.

18. Nugara: šonai ir centrinė dalis, ypač ant klubų – ypač drenuojantys judesiai – dominančios vietos: tulžies pūslė ir latakai – blužnis – inkstai. Viršutinė nugaros dalis: mentikaulis – bambukas turi išstumti mentį – ypač atpalaiduojantys judesiai – masažavimas ridenant bambuką, pridedamas prie trapecinio raumens.

19. Slankstelių atblokavimas.

20. Rankos (taipogi kai rankos pasuktos 45 laipsnių kampu).

Pabaigai:

Trinkite dvejomis viena su kita pasikeičiančiomis vidutinėmis lazdomis iki inkstų srities. Tęskite su didžiąja bambukine lazda švelniai liesdami žemesniąją šlaunikaulio dalį r spausdami ant pėdų išlenkimų, įskaitant ir pirštų galiukus.
Į viršų

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale