PROCEDŪRA SU PIPIRAIS

Baltas purvas, šaltinio vanduo ir pipirai kovai su celiulitu ir veido atpalaidavimui
Kūno procedūra Nr. 4

Nurodymai ir funkcijos

 

Holistiškoji procedūra, skirta gauti šiuos poveikius:

1. Kūnui: limfinės sistemos sureguliavimas, drenavimas  ir suaktyvinimas mikrocirculiacijos, kas yra svarbu šalinant visų tipų celiulitą; ypač veiksminga naudojant kartu su  baltuoju purvu, negyvosios  jūros  šaltinio vandeniu ir pipirais, kurie yra aktyvūs pernešėjai, pasižymintys termogeniniu ir stimuliuojančiu poveikiu ląstelės metabolizmui;

2. Veidui: visiškas atpalaidavimas, kuris matomai sumažina išraiškos ženklus ir raukšles;

3. Protui: atsipalaiduoti ir patirti gilią ramybę.

Kur naudoti

Kūnui ir veidui

Kam tinka

Moterims

 

„Pepper Aroma Scrub“

„Universal Lotion“

10 minučių

 

 

 

 

HE 2

15 minučių

 

 

 

 

 

„Pepper Acqua Madre“

„White Mud“

HE Pepe

„Pepper Aroma Cream“

15 minučių

 

 

 

 

 

 

 

„Cellulite Oil“

 arba

„Drenante Oil“

15 minučių

 

„Snelling“

5 minutės

 

Visas laikas:

60 minučių

1. Pilingas

Paruoškite apytiksliai 150 gr. šveitiklio „Pepper Aroma Scrub“ dubenyje. Pašildykite iki 37° laipsnių (vasaros metu: kambario temperatūros). Užtepkite šveitiklį ant drėgnos odos arba po garinės pirties, ir tada pradėkite daryti šveičiamuosius judesius. Nuvalykite likučius  drėgnomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis arba leiskite klientei nusiprausti.

 

2. Sąnarių lankstumo atstatymas

Pradėkite nuo  sąnarių lankstumo atstatymo judesių tam skirtose vietose (galva, pečiai, klubai, keliai, kulkšniai ar visas kūnas). Judesiai (pulsavimas, sukimas, spaudimas ir traukimas) yra skirti atlaisvinti nervinius mazgus ir sureguliuoti limfinę sistemą. Ištepkite kelis lašelius augalinio aliejaus HE 2 (1 pipetė) ant kiekvienos masažuotos jungties.

 

3. Veido ir kūno aktyvioji fazė su baltu purvu ir pipirais

Užpurkškite ant kūno vandens  „Pepper Acqua Madre“ , kuris iškart pradės veikti osmoso būdu kaip skysčių katalizatorius su detoksikuojančiu ir mineralizuojančiu poveikiu.

Iškart poto, naudodami mentelę, ištepkite baltąjį purvą  „Pepper White Mud“ ir augalinį aliejų „HE Pepper“ (mišinys turi būti paruoštas anksčiau: 200 gr. baltojo purvo „White Mud“ ir 2 pipetės augalinio aliejaus „HE Pepper“). Uždenkite su plėvele (WNW)  ir palikite bent 20 minučių. Paskui, nuvalykite produktą su drėgnomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis arba leiskite klientei nusiprausti duše.

Tuo tarpu užtepkite ant veido ploną sluoksnį kremo „Pepper Aroma Cream“, darydami švelnius vėdinančius judesius ant veido, kad padidėtų veikliųjų medžiagų aromaterpinis ir raminantis poveikis. Kvapų derinys, esantis  kreme „Pepper Aroma Cream“, pasižymi nervų sistemą atpalaiduojančiu poveikiu. Paskui švelniai uždėkite ant veido marlę, kad prasitęstų aromaterpinis poveikis. Pabaigoje, nuimkite marlę ir darydami švelnų masažą, leiskite kremo likučiams įsigerti į odą.

 

4. Masažas

Darykite masažą (drenuojantį, formuojantį ir tonizuojantį), nes  tai yra geriausia priemonė prieš celiulitą arba dar efektingesnį masažą  „New Global Snelling massage“ (žiūrėkite specialiąsias procedūras) naudodami aliejų „Cellulite Oil“ (pradiniam celiulitui) arba aliejų „Drenante Oil“ (drenuojantis, jau nusistovėjusiam celiulitui).

 

5. Pabaigai

Kad būtų pilnas aromaterapinis poveikis, užtepkite kremo „Pepper Aroma Cream“ ant kūno.


Patartinas procedūros dažnis: du kartus per savaitę 3 savaites


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale