PROCEDŪRA SU GLIKOLIO RŪGŠTIMI

Paruošiamoji procedūra, kuri atkuria, glotnina ir “paruošia” odą
Kūno procedūra Nr. 2

Nurodymai ir funkcijos

 

Odai su strijomis, randais, „apelsino žievele“, spuogais. Ši procedūra paruošia odą kitoms procedūroms. Suteikia skaistinantį, šveičiantį, drėkinantį ir tonizuojantį poveikį. Atstato audinius, tinka visų tipų odai, taipogi ir labai keratinizuotai.

Kur naudoti

Kojos, pilvas, rankos

Kam tinka

Vyrams ir moterims

 

„Thermal Gommage“

„Universal Lotion“

„Pre-Glycol“

12 minučių

 

 

 

 

„Glycol Gel“

„Hydro Gel“

nuo 10 iki 30 minučių

 

 

 

 

 

 

 

„Glycol Cream“

„Oriente After Bath“

5 minutės

 

 

Visas laikas:

Nuo 27 iki 47 minučių

1. Pilingas ir paruošimas

Paprašykite kliento atsigulti ant plastikinio užkloto ir tada užtepkite „Thermal Gommage“ ant kūno. Palikite kelioms minutėms, įmasažuokite ir tada nuvalykite produktą su drėgnomis kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis.

Palaukite kol kliento kūnas nudžius ir tada ištrinkite vietas, skirtas procedūrai, su kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta „Pre Glycol“.

 

2. Glikolio rūgšties naudojimas

Ištepkite gelį „Glycol Gel“ ant procedūrai skirtų vietų naudodami sausą teptuką (jeigu yra atliekama procedūra ir ant krūtinės, venkite spenelių srities). Procedūros atlikimo laikas priklauso nuo kliento odos tipo: pirmasis seansas turėtų užtrukti maždaug 10/12 minučių (netgi trumpiau jeigu oda yra labai jautri). Paskutinės procedūros neturėtų užtrukti ilgiau negu 20-25 minutes net ir esant labai tvirtai odai su strijomis.

Kai procedūros laikas baigėsi, pasiruoškite švarų ir sausą teptuką ir užtepkite gelio „Hydro- Gel“ ant vietų, kurios pirmosios paraudonavo.

Ištepkite procedūros vietas „Hydro-Gel“, paskui nuvalykite su keliomis servetėlėmis arba švelnia kilpuota medvilnine pirštine (WNW), sudrėkinta drungnu vandeniu ir „Universal Lotion“.

 

3. Pabaigai

Procedūros pabaigoje nutrinkite, nuvalykite kremo likučius nuo kliento kūno su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis, sudrėkintomis drungnu vandeniu ir losjonu „Universal Lotion“. Užtepkite ant srijų kremo „Glycol Cream“, o ant likusios kūno dalies užtepkite losjono „Oriente After Bath“ sluoksnį.

Pastaba: po procedūros su Glikolio rūgštimi yra siūloma palaukti bent 24 valandas prieš būnant UV spinduliuose (saulėje arba soliariume).

 

Patartinas procedūros dažnis: vieną arba du kartus per savaitę iš viso 10 savaičių.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale