LIEKNINANTI IR TONIZUOJANTI PROCEDŪRA (SLIM & TONE)

Skirta vyrams, kurios tikslas: sumažinti pilvo ir juosmens apimtis
Kūno procedūra Nr. 21

Nurodymai ir funkcijos

Intensyvi procedūra, kuri mažina riebalus, turi kūną modeliuojantį poveikį ir yra sukurta vyrų pilvo bei juosmens sričiai. Veikliosios medžiagos, esančios liekninančiame pleistre „Slimmer Patch“ ir gelyjeSlim&Tone“, yra jūrų dumbliai, kofeinas, kolagenas, elastinas, atrinkti augaliniai aliejai, vitaminai A, C, E ir mineralinės druskos, kurios yra įsisavinamos osmoso būdu ir išplatinamos masažuojant.  Ši  labai efektyvi kombinacija ypač sustiprina norimą išgauti poveikį ir užtikrina išskirtinį ir ilgai išliekantį sulieknėjimo rezultatąjeigu yra atliekama reikiamu dažniu.

Kur naudoti

Pilvas ir juosmuo

Kam tinka

Vyrams (ypač nepatartina kenčiantiems nuo hipertiroidizmo, dėl esamo jodo).

„Body Scrub Back & Shoulders“

Universal Lotion“

8 minutės

 

 

 

„Slim&Tone“

15 minučių

 

 

  

„Slimmer Patch“

22 minučių (max 30)

 

 

 

„Slim&Tone“

„Universal Lotion“

5 minutės

 

Visas laikas:

50 minučių

1. Pilingas

Pradėkite nuo Gerad’s „Parengtinės procedūros kūnui“ naudodami „Body Scrub Back & Shoulder“, aromaterpinį šveitiklį su eteriniais aliejais, specialiai sukurtą pilingui ir giliai valyti vyrų odą.

 

2. Masažas

Užtepkite liekninančio gelio „Slim&Tone“ iš linijos „Elements“ ant procedūrai skirtų vietų ir pradėkite daryti atitinkamą masažą: drenuojančiais ir aktyvuojančiais judesiais esant pilvo patinimui. Jungiamaisiais ir atskiriamaisias judesiais esant storiems riebalų susitelkimams.

 

3. Liekninamasis pleistras „Slimmer Patch“

Paimkite liekninantį pleistrą iš paketo „Slimmer Patch“, nuimkite apsauginę plėvelę ir uždėkite su pirštais pleistrą ant pilvo taip, kad jis idealiai prisilipintų prie odos, vengdami išliekančių oro burbuliukų. Uždenkite pleistrą užklotu. Palikite veikti bent  20  minučių.

 

4. Pabaigai

Nuvalykite visus likučius naudodami kilpuotas medvilnines pirštines, sudrėkintas losjonu „Universal Lotion“. Paskui užtepkite gelio „Slim&Tone“ sluoksnį.

 

Patartinas procedūros dažnis: 3 kartus per savaitę 3 savaites arba 2 kartus per savaitę 4 savaites.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale