JOGURTO PROCEDŪROS

Jogurto „Lulur“ procedūros

Kodėl jogurtas?

 

Nurodymai ir funkcijos

100% natūralus produktas, priturtintas kalcio, vitaminų, lipidų ir proteinų, kuris suteikia odai gyvybingumo ir energijos, drėkina ir maitina, atgaivina ir papildo.

Turi būti naudojamas su kitais produktais, įvairioms skirtingoms procedūroms atlikti: atnaujinti, pamaitinti, drėkinti, atstatyti pH balansą , nuraminti.

 

1. Jogurtas ir „Lulur“ sveikatingumo (Well-being) procedūra: žiūrėkite „Lulur“ atlikimo atmintinę.

2. Jogurtas ir Negyvosios Jūros druska: Šveičiamasis masažas ir atnaujinantis kompresas odos pamaitinimui ir švelnumui.

Procedūra: sumaišykite 150 gr. smulkios Negyvosios Jūros druskos su dviem stiklinėm jogurto, kad gautųsi kieta masė, o tada užtepkite ant viso kūno.  Paskui tęskite šveitimu. Nuvalykite visus likučius su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis arba leiskite klientui nusiprausti duše (tegul nenaudoja jokio ploviklio).

3. Jogurtas, vaisių mišinys ir eterinis aliejus veido kaukėms: dubenyje sumaišykite 3-4 šaukštus jogurto ir 5 gr. vaisių mišinio; pridėkite eterinio aliejaus EV (1/2 pipetės kiekvieno tipo) ir užtepkite ant veido. Palikite veikti 10 minučių.

Derinkite jogurtą su:

- Vynuogių-braškių mišiniu ir eteriniais artišokų, šeivamedžio uogų aliejais „ EV Artichoke, Elderberry“: nešvariai odai su toksinais

- ACE Mišinys ir eteriniai varnalėšų, asiūklių aliejai: nepilnai pamaitintai ir gyvybingumą praradusiai odai

- Citrusų mišinys ir eteriniai pelžiedžių, centelių aliejai: labai trapiai, jautriai ir lengvai sudirgstamčiai odai

- Kavos mišinys: odą tonizuojantis, audinius nusausinantis poveikis

4. Jogurtas ir saldžiųjų migdolų aliejus  odą maitinančiam masažui: sumaišykite vieną stiklinę jogurto ir 5 šaukštus aliejaus ir tada išmasažuokite.

5. Jogurtas ir molis  prailgina ir pagražina įdegį, atgaivina odą, nuramina nudegusią saulėje odą: sumaišykite 200 gr. molio ir vieną pilną jogurto stiklinę, įpilkite ir pakankamą kiekį  „Eau Thermale“; tepkite ant kūno (šuteklis).

6. Jogurtas, medus ir citrusinių vaisių mišinys drėkina, maitina, mineralizuoja, atgaivina ir atgaivina odą, ypač po deginimosi saulėje ir sąlyčio su smėliu: sumaišykite 1 pilną jogurto stiklinę, 3 šaukštus medaus „Magic Honey“ ir 5 gr. tropinio mišinio „Tropical Mix“; užtepkite ant kūno (šuteklis).

7. Jogurtas, „SoySoy Powder“ ir mišinys (ACE) su apelsinais-morkomis-citrinomis: atjauninanti ir stangrinanti veido kaukė.


Grįžti

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale