VAISIŲ MIŠINIAI

Citrusų, Vynuogių-Braškių, Apelsinų-Morkų-Citrinų ir Kavos galimi pritaikymai

Aprašymas

Vaisių mišiniai yra efektingi produktai, sudaryti iš hidrolizuotų vaisių ekstraktų (prisotinti vitaminais) ir natūralių tirštiklių (saldžiavaisio pupmedžio sėklų miltai).

Jie yra naudojami derinant su kitais produktais, įvairių funkcijų procedūroms atlikti: antioksidavimui (senėjimo procesų stabdymui), stimuliavimui ir atgaivinimui.

 

 

Mišinių poveikis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip aktyvuoti mišinius ir kuriuos produktus galima maišyti

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Vaizduotė neturi ribų… 

Specifiniai poveikiai:

- Citrusinių vaisių mišinys (Apelsinas, citrina, raudonasisi greipfrutas, mandarinas, žalioji citrina): cirkuliaciją stimuliuojančios, kapiliarus saugančios ir stiprinančios, antiseptinės ir stresą mažinančios  sąvybės.

- Vynuogių-braškių mišinys: raminančios, valančios, sausinančios ir cirkuliaciją stimuliuojančios, švelninančios ir skaistinančios sąvybės.

- Apelsinų-morkų-citrinų mišinys (ACE Mix): antioksiduojančios, prisotinančios vitaminais ir deguonimi, stimuliuojančios ląstelių atsinaujinimą sąvybės.

- Kavos mišinys (Coffee): tonizuojančios, stimuliuojančios, sausinančios ir liekninančios, pabrinkimus ir riebalų išsiskyrimą mažinančios sąvybės.

 

Mišinių aktyvavimas:

Mišinys iškart aktyvuojasi sumaišytas su kitais kompleksiniais produktais (paruošiamais labai greitai), pavyzdžiui:

- Vanduo  (pridėkite 50 gr. Pasirinkto mišinio) maudymuisi vonioje arba vandens masažui

- Veido kaukės (5 gr. mišinio) sustiprinti ir individualizuoti pagrindinį poveikį:

- Vynuogių-braškių mišinys ir molio kaukė „Clay mask“: valantis poveikis

- Vynuogių-braškių mišinys, kaukė „Softening Mask“ ir kaukė „Rebalancing Mask“: labai tinka odai su raudonųjų spuogų akne

- Citrusinių vaisių mišinys, „Éclair“ ir kaukė „Softening Mask“: prieš paraudonavimą ir kapiliarų sustiprinimui

- Apelsinų-Morkų-Citrinų mišinys, „Yogurt“ ir „SoySoy Powder“: antioksiduojantis, stangrinantis ir stiprinantis poveikis

- Kavos mišinys ir „Yogurt“: tonizuojantis, liekninantis, sausinantis  ir išbrinkimą mažinantis poveikis

- „Thermal Gommage“ ir „ACE Mix“ (10 gr.) intensyviam pilingo, drėkinimo ir antioksidavimo efektui

- „Thermal Gommage“ ir „Citrus Mix“ (10 gr.) šveičiamąjam ir skaistinančiam efektui

- „Yogurt“ (pavyzdžiui „Lulur Sveikatingumo (Well-being) procedūra): pridėkite 1 šaukštą mišinio, kurį pasirinkote pagal norimą efektą.JOGURTO PROCEDŪROS

Jogurto „Lulur“ procedūros

Kodėl jogurtas?

 

Nurodymai ir funkcijos

100% natūralus produktas, priturtintas kalcio, vitaminų, lipidų ir proteinų, kuris suteikia odai gyvybingumo ir energijos, drėkina ir maitina, atgaivina ir papildo.

Turi būti naudojamas su kitais produktais, įvairioms skirtingoms procedūroms atlikti: atnaujinti, pamaitinti, drėkinti, atstatyti pH balansą , nuraminti.

 

1. Jogurtas ir „Lulur“ sveikatingumo (Well-being) procedūra: žiūrėkite „Lulur“ atlikimo atmintinę.

2. Jogurtas ir Negyvosios Jūros druska: Šveičiamasis masažas ir atnaujinantis kompresas odos pamaitinimui ir švelnumui.

Procedūra: sumaišykite 150 gr. smulkios Negyvosios Jūros druskos su dviem stiklinėm jogurto, kad gautųsi kieta masė, o tada užtepkite ant viso kūno.  Paskui tęskite šveitimu. Nuvalykite visus likučius su kilpuotomis medvilninėmis pirštinėmis arba leiskite klientui nusiprausti duše (tegul nenaudoja jokio ploviklio).

3. Jogurtas, vaisių mišinys ir eterinis aliejus veido kaukėms: dubenyje sumaišykite 3-4 šaukštus jogurto ir 5 gr. vaisių mišinio; pridėkite eterinio aliejaus EV (1/2 pipetės kiekvieno tipo) ir užtepkite ant veido. Palikite veikti 10 minučių.

Derinkite jogurtą su:

- Vynuogių-braškių mišiniu ir eteriniais artišokų, šeivamedžio uogų aliejais „ EV Artichoke, Elderberry“: nešvariai odai su toksinais

- ACE Mišinys ir eteriniai varnalėšų, asiūklių aliejai: nepilnai pamaitintai ir gyvybingumą praradusiai odai

- Citrusų mišinys ir eteriniai pelžiedžių, centelių aliejai: labai trapiai, jautriai ir lengvai sudirgstamčiai odai

- Kavos mišinys: odą tonizuojantis, audinius nusausinantis poveikis

4. Jogurtas ir saldžiųjų migdolų aliejus  odą maitinančiam masažui: sumaišykite vieną stiklinę jogurto ir 5 šaukštus aliejaus ir tada išmasažuokite.

5. Jogurtas ir molis  prailgina ir pagražina įdegį, atgaivina odą, nuramina nudegusią saulėje odą: sumaišykite 200 gr. molio ir vieną pilną jogurto stiklinę, įpilkite ir pakankamą kiekį  „Eau Thermale“; tepkite ant kūno (šuteklis).

6. Jogurtas, medus ir citrusinių vaisių mišinys drėkina, maitina, mineralizuoja, atgaivina ir atgaivina odą, ypač po deginimosi saulėje ir sąlyčio su smėliu: sumaišykite 1 pilną jogurto stiklinę, 3 šaukštus medaus „Magic Honey“ ir 5 gr. tropinio mišinio „Tropical Mix“; užtepkite ant kūno (šuteklis).

7. Jogurtas, „SoySoy Powder“ ir mišinys (ACE) su apelsinais-morkomis-citrinomis: atjauninanti ir stangrinanti veido kaukė.
Į viršų

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale