Linija brandžiai odai - Golden

Golden linija: nauja privilegija odai - atitaiso, atkuria ir saugo
Linija, kuri sustabdo laiką ir prailgina jaunystę, sukurta tam, kad puikiomis priemonėmis visiškai užkirstų kelią odos senėjimui. Tai programa, sukurta įvairiems subrendusios odos tipams (sausai, mišriai arba nuo kuperozės kenčiančiai odai) nepamirštant tokių strateginių vietų, kaip kaklas, veido kontūrai, akys ir lūpos.
Itin didelio poveikio priemonės suformuluotos taip, kad pašalintų raukšles ir išraiškos linijas, atkurtų odos maitinimą ir hidrolipidų pusiausvyrą, apsaugotų nuo išorinių sausinančių ir sendinančių veiksnių.
Pagrindinės Golden linijos veikliosios medžiagos: įvairaus poveikio Solanacea ekstraktas (biotechnologinis bulvių ekstraktas) - išskirtinis „ląstelių pernešėjas", kuris veikia giliai, skatindamas kolageno ir elastino skaidulų atsinaujinimą, o odos paviršiuje mažina raukšles ir išraiškos linijas, kovoja su laisvaisiais radikalais. Sudėtyje taip pat yra datulių ekstrakto - nuostabaus „aktyvaus regenatoriaus", kupino senėjimą ir raukšlių formavimąsi stabdančių imunomoduliacinio, antioksidacinio, antiuždegiminio ir apsauginio poveikio veikliųjų medžiagų, stiprinančių ir paryškinančių odos puošnumą.
Lengvas ir gaivinantis aromatas: nuostabus citrusinių vaisių kvapas bei gėlių dvelksmas išnyra viliojančioje egzotinės aplinkoje.

Į viršų

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale