Serumai

Gerard`s specialiosios produktų linijos veido priežiūrai. Tai priemonės, kurios intensyviai tonizuoja, atgaivina, stangrina odą bei valo nuo spuogų.


Eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai: pagrindiniai sveikatingumo veiksniai
Tai vertingi lašeliai, kurie išlaiko augaluose ir gėlėse įkūnytas gydomąsias savybes. Jie išgaunami distiliuojant ir mirkant aromatinius augalus ir jie tampa augalo esencija, nes perima visas jo veikliąsias medžiagas koncentruotoje formoje. Jų privalumas tas, kad jie nepalieka ant odos paviršiaus, tačiau dėka jų molekulinės struktūros, jie gali įsiskverbti į gilius poodinius sluoksnius, taigi patobulina bet kokią odą iš vidaus, o tuo pačiu per uoslę tiesiogiai veikia nervų sistemą (aromaterapinis poveikis).
„Gerard‘s" naudoja tik biologinės kilmės grynus ir 100 % natūralius sertifikuotus eterinius aliejus, naudojamus išskirtiniuose tam tikro poveikio mišiniuose arba atskirai.


Augaliniai ekstraktai

Augaliniai ekstraktai: grynos veikliosios medžiagos iš augalų
Turi vertingą veikliųjų medžiagų kolekciją, surinktą iš pačių veiksmingiausių augalų, gėlių ir žolelių. Jie buvo atrinkti pagal visiškai grynas formules ir išgaunami tiksliais bei patikrintais metodais. 
Pagal poreikius ir poveikį, jie yra tepami tiesiai ant gydomos vietos arba maišant juos su kremais ar kaukėmis rezultatui padidinti.


Figūros priežiūrai

Gerard`s figūros priežiūros priemonės nuo celiulito bei nutukimo, strijų, odos tonuso gerinimui. 
BEAUTY MAMMA
Figūros priežiūros priemonių linija pritaikyta tiek nėščioms, tiek maitinančioms motinoms.


Pagalbinės priemonės ir įrankiai

Gerard‘s siūlo tarpusavyje suderintus drabužius ir profesionalius priedus paslaugų kokybei pagerinti, profesionalumui užtikrinti ir Jūsų įvaizdžiui patobulinti.


Veido terapija su glikolio rūgštimi - Dermashine

DERMA SHINE
Profesionalus rinkinys iš 3 produktų (Gelis 5 vnt. X 30 ml, kaukė 1 vnt. x 150 ml, emulsija 5 vnt. x 3 ml) skirtas 5 procedūroms. Pašalina negyvas ir keratinizuotas ląsteles, išlygina odą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą. Oda tampa švytinti, elastinga. Sumažina raukšles ir mimikos žymes. Veikliosios medžiagos: glikolio, salicilio ir metalo rūgščių kompleksas. Tik profesionaliam naudojimui, skirtas įsigyti kosmetologui.Į viršų

vitrinapro
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt
Status Facebook Youtube
beauty-for-sale